رمضان در توییتر

نگاشته شده به تاریخ ۲۵ مرداد ۱۳۸۹ در موضوع اینترنت, توییتر, فیس‌بوک | ۳ دیدگاه

هر روز در روزنامه ها و خبرگزاری های ارزشی از گسترش شبکه های اجتماعی نظیر فیس بوک و توییتر و استفاده استکبار جهانی از آنها به عنوان ابزاری برای کنترل ایران و مردمش مقاله و نکته چاپ می شود. در جریانات سال ۸۸ هم اسم این دو سرویس اینترنتی را زیاد شنیدیم و اگر امکانش بود حتمن تا کنون به عنوان برانداز اعدامشان کرده بودیم! اما از خود هیچگاه نپرسیدیم این ابزارهایی که هر روز در حال گسترش هستند و در بین جهانیان و ایرانیان نفوذ غیرقابل انکاری پیدا کرده اند، فقط سیاه هستند یا می شود سفید هم باشند؟ درک ضعیف و نبود آگاهی مسئولان و صاحب نظران! باعث شده تا این شبکه های اجتماعی چاقویی برای بریدن سر ایران معرفی شوند! حال اینکه همین چاقو می تواند سر اسکتبار را هم از تن جدا کند!

با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان عجیب نیست اگر بشنویم واژه Ramadan (رمضان) جایگاه پنجم توییت ها را در هفته اخیر به خود اختصاص داده باشد! البته اگر این خبر را صاحب نظران! شنیدند و برایش پاپوشی نساخته و فریب غرب نه نامیدند عجیب تر است! برکت رمضان تا حدی هست که به قدرت شبکه های اجتماعی در این دنیای بی در و پیکر پی ببریم و بدانیم که می شود از چاقو به نفع خود نیز بهره برد! اگر که کوته نظری ها و کج سلیقه گی ها و جهالت امان دهد!

طاعات و عبادت تان قبول حق. التماس دعا :)

Share
 1. ۲۶ مرداد ۱۳۸۹ در ۱۵:۴۹ | #1

  درک ضعیف و نبود آگاهی مسئولان و صاحب نظران…!

 2. لازم
  ۲۹ مرداد ۱۳۸۹ در ۲۳:۵۶ | #2

  چاقو :)) مشکل اینجاست که وقتی دارین تبلیغ هم می کنین ف همچنان چاقو میبینیدشون! بابا اینهمه ابزار کار راه بنداز تر و خوش سابقه تر از چاقو! چقدر فکر خین وخینریزی هستین؟!

 3. ۱۳ شهریور ۱۳۸۹ در ۰۵:۵۷ | #3

  دوست من درد دل من را گفتی
  من به عنوان یک ایرانی یک دفاع جانانه را از کشورم توی تویتر آغاز کردم و به لطف آگاهی در اینترنت متوجه ی توطئه ی دشمنان علیه کشورم شدم و سعی میکردم ماهیت صهیونیسم را به آنها که میتوانستم نشان دهم و برای روز قدس نقشه ها داشتم
  میتوانی حال مرا تصور کنی وقتی اینترنتها طوری شد که نتوانستم به تویتر متصل شوم؟

  باور کن اینهائی که اینکارها را میکنند دشمنان ایران هستند
  وگرنه اگر دلسوزان انقلاب باشند واجب خواهند دانست یک اشتراک ۵ مگی مجانی به هر ایرانی بدهند

دیدگاه ها مسدود است.