زیر هشت

نگاشته شده به تاریخ ۶ مرداد ۱۳۸۹ در موضوع موسیقی | ۱ دیدگاه

همیشه از شخصیت هایی که در اوج با دنیای خود ساخته ی خود وداع می کنند خوشم آمده. این رفتار  یک نوع فروتنی در عین بزرگی و عزت را برایشان به ارمغان آورده. حتی جلوی هرز رفتن ارزش های گذشته وی را باعث می شود. محمد اصفهانی از این نوع شخصیت هایی است که بعد از توقف حرفه ای کارش متاسف شدم که از کارهای زیبای این هنرمند بصورت متوالی و آلبومیک محروم خواهیم شد. اما به واقع این در اوج رفتن بسیار سازنده بود و امروز وقتی کاری از محمد اصفهانی به گوشمان می خورد از شنیدنش همچنان لذت می بریم و مثل برخی اساتید که هدفشان انتشار صد آلبوم به هر کیفیت و کمیتی باشد بحالشان افسوس نمی خوریم! خوشبختانه تیراژ سریال های تلویزیونی بهانه ی خوبی است که هر چند وقت یکبار کار جدید و متفاوتی از محمد اصفهانی بشنویم. این روزها سریال زیر هشت و موسیقی فوق العاده اش زمینه ساز صدای گرمش است. آهنگ سازی زیبا و کلاسیک آریا عظیمی نژاد و صدای دلنشین محمد اصفهانی معجونی است ماندگار که بارها به آن گوش فرا دهی باز هم تازگی و طراوت را در آن می یابی.

دانلود تیراژ سریال زیر هشت با صدای محمد اصفهانی

Share
‌برچسب‌ها:  
 1. سعید
  ۱۰ شهریور ۱۳۸۹ در ۱۴:۵۳ | #1

  سلام .
  محمد اصفهانی در مصاحبه ی اخیراش گفته علت این که آلبوم جدید نداده ماندگاری آثار قبلی بوده . تا حالا دوبار شروع به آغاز ظبط برای آلبوم جدید کرده ولی به خاطره افسردگی و نا آرامی های انتخابات متوقف شده .
  خبر خوش این که آلبوم جدید بعد از ماه مبارک رمضان و احتمالاً اوایل آبان منتشر خواهد شد.
  (این آلبوم متفاوت با تمام آلبوم های گذشته است و مثل همیشه با آمدن آلبوم جدید از طرف دکتر اصفهانی کل بازار موسیقی تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.)

دیدگاه ها مسدود است.