فلش فوروارد و پرندگان مرده

نگاشته شده به تاریخ ۱۷ دی ۱۳۸۹ در موضوع اجتماعی, فیلم | ۲ دیدگاه

«سقوط بیش از هزار پرنده مرده از آسمان موجب شگفتی مردم این منطقه از جنوب ایالات متحده شد. بنابر این گزارش، با توجه به مرگ این پرندگان پیش از سقوط، محققان و کار‌شناسان زیست محیطی منطقه به دنبال کشف علت مرگ همزمان این تعداد پرنده آن هم در یک منطقه شده‌اند. به گفته کار‌شناسان گرچه پیش‌تر نیز این گونه مرگ پرندگان ـ البته نه به این وسعت و تعداد ـ رخ داده، اما پیش از این نیز تحقیق کار‌شناسان و محققان نتیجه‌ای در بر نداشت!»

چه قصهٔ آشنایی است اگر سریال Flash Forwards را دیده باشیم! سریالی که ساخت آن در سال ۲۰۰۹ شروع و پس از یک فصل متوقف شد! صبح روز ۲۹ اکتبر ۲۰۰۹، تمام مردم دنیا به شکلی غیرقابل باور به مدت دو دقیقه و هفده ثانیه، از هوش می‌روند و آنهایی که جان سالم به در برده‌اند وقتی به هوش می‌آیند متوجه خاطراتی می‌شوند که هیچوقت تجربه نکرده‌اند. کارگاه نقش اول سریال شواهدی را از عمدی بودن این اتفاق پیدا می‌کند. پیگیری‌های بیشتر یک مورد عجیب را نشان می‌دهند. مرگ مشکوک کلاغ‌ها در آمریکا و اتفاقی نظیر این در سومالی و رسیدن به یک مجموعه آزمایشگاهی مغناطیسی و اینکه آزمایش مذکور در مقیاس بزرگ‌تر و زمین انجام شده باشد؟! و… تاثیرگذاری آزمایشات بر حیوانات و اکنون انسان‌ها. این روابط وقتی عجیب‌تر می‌شود که پاسخی برای توقف این سریال محبوب نیافته باشیم! ناگفته نماند این مرگ دسته جمعی پرندگان نمونه های مشابه بسیاری در سراسر جهان و حتی در ایران داشته است.!

سوال: مرگ پرندگان و ماهی‌ها به چه علت بوده است؟ چرا هیچ نتیجه‌ای از بررسی‌های قبلی منتشر نشده است؟ ماهیت سریال فلش فوروارد افشاگرانه بوده یا نقش آماده سازی اذهان را داشته است؟ چه خطراتی انسان‌ها و زمین را تهدید می‌کند؟ آیا پشت پرده این اتفاقات آزمایش‌هایی نظیر هارپ بوده است؟ آیا مرگ پرندگان بخاطر نورافشانی های شهری بوده؟ هدف سازندگان از ساخت سریال‌هایی با موضوعات مافوق بشری و علوم غریبه نظیر فلش فوروارد، فرینج، سوپرنچرال و… چیست؟! آیا همه این رخدادها اتفاقی است؟!

اطلاعات بیشتر:
» مرگ دسته جمعی ماهی ها و پرندگان در ایالت آرکانزاس آمریکا
» نگرانی از مرگ مشکوک پرندگان در سوئد
» فیلم پرندگان ساخته آلفرد هیچکاک

Share
‌برچسب‌ها:  
  1. ۱۷ دی ۱۳۸۹ در ۱۸:۰۸ | #1

    پس بگو چرا تعطیلش کردن فلش فوروارد رو!

  2. ۱۷ دی ۱۳۸۹ در ۱۸:۳۰ | #2

    امیدوارم به این مشکوکی که تو نوشتی نباشه واقعیت و یه اتفاق معمولی باشه :دی

دیدگاه ها مسدود است.