درک دوره‌ ی پیش از ظهور

نگاشته شده به تاریخ ۵ بهمن ۱۳۸۹ در موضوع اجتماعی, مذهب | ۱ دیدگاه

«همه انبیاء و اولیا الهی آرزو داشتند در این دوره زندگی کنند» به نظر شما این دوره کدام دوره است که همه انبیاء و اولیاء الهی آرزوی زندگی در آن را دارند؟ از ابراهیم و نوح و عیسی و موسی بگیر تا محمد (ص) و علی (ع). طبق دانسته‌های هر مسلمانی چه مومن و چه کم ایمان و احادیث و متواترات به ذهن باید دوره حکومت امام زمان (عج) بوده باشد که عدل حقیقی گسترانیده شده و ظلم ریشه کن خواهد شد. طبیعی است که به غیر از این ممکن نیست. چون همهٔ امامان و انبیاء نوید ظهور منجی آخرالزمانی را داده‌اند که در جهانی پر از ظلم و جور و تبعیض و بی‌عدالتی خواهد آمد آن هم با آن کیفیتی که شنیده‌ایم. اما گویا در صحت این دانسته‌ها و تعلیماتی که سینه به سینه از ۱۴۰۰ سال پیش به ما ارث رسیده، باید شک کرد. در این شک بیشتر مطمئن می‌شویم وقتی که علما و فضلا و مراجع و بقولی فقیهان زمان که در دوران غیبت امام معصوم باید به آن‌ها مراجعه کرد در مقابل جملهٔ «همهٔ انبیاء و اولیاء الهی آرزو داشتند در این دوره زندگی کنند» سکوت می‌کنند و گویی گوینده این جمله بر حق بوده است و روزگاری که انتظارش را می‌کشیدیم رسیده است و «این دوره» یعنی سال ۱۳۸۹ هجری شمسی برابر با ۱۴۳۲ هجری قمری و ۲۰۱۱ میلادی،‌‌ همان روزگار موعود است منتهی ظهور حضرتش به تاخیر افتاده است! ‌ که احتمالاً بخاطر این بوده که یک «واسطهٔ فیض امام» عالِم و عامل در کرسی خدمت گذاری جلوس کرده و به عنوان دستیار یا معاون اول ایشان مشغول آماده سازی و تدارک مقدمات ظهورش می‌باشد. پر واضح است که اهداف و سیاست‌های آن بزرگِ خدمت گذار «طرح امام زمان» خواهد بود و یقیناً تاییدیه کتبی و شفاهی ایشان را به همراه داشته است که اجرایی شده. و البته برکات این طرح هم «پول امام زمان است و نباید به درآمد‌های (احتمالاً آلوده‌ی) موجود در جیب مردم قاطی شده و خراب شود».
این همه گفتیم و شنیدیم و نوشتیم که یادگاری باشد در دوره‌ای که «همه انبیاء و اولیای الهی آرزوی زندگی کردن در آن را داشتند». قضاوت با خودتان.
پی نوشت:
» کلیهٔ حقوق جملات داخل گیومه مربوط است به «دکتر محمود احمدی‌نژاد؛ رئیس دولت دورهٔ ۱۳۸۴ الی اکنون»

» ارجاعات: + ، + ، + ، + ، + ، + ، +

Share
‌برچسب‌ها:    
  1. خاکشیر
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ در ۱۶:۳۵ | #1

    ای ملحد و ای کافر
    وای بر تو عدالت را میبینی و شرک می ورزی . دست از غرض ورزی بردار و استغفار کن . هم اکنون تو در زمان ولایت مطلقه فقیه زندگی میکنی و از برکت وجود ایشان است که به سادگی نفس میکشی . حکم نمایندگی ولایت فقیه در یکی از شهرستانها نیز برای مهدی موعود صادر شده و همینکه ظهور کند به ایشان ابلاغ خواهد شد ولاغیر .

دیدگاه ها مسدود است.